esi_skaista_balts

METODE

MATU PIEAUDZĒŠANAS METODE

Mēs piedāvājam Jums visjaunāko un  saudzējošāku matu pieaudzēšanas metodi – auksto matu pieadzēšanu uz mikroriņķiem, kas neprasa sildīšanu, speciālās līmes un citu ķīmisko komponentu izmantošanu. Pieaudzētos matus viegli noņemt un veikt tiem profilaksi. Rezultātā tiek palielināts ne tikai matu garums, bet arī matu apjoms, kas ļauj īsā laikā mainīt frizūras stilu.

Mikroriņķi – mazi un viegli riņķīši tiek veidoti no vara. Mikroriņķu krāsa tiek pieskaņota matu krāsai. Pielietojot šo metodi Jums būs iespēja krāsot matus, likt ilgviļņus un veidot tos kā parasti.

Pieaudzēšanai izmanto speciāli sagatavotus dabiskos matus, sadalītās šķipsnās. Šķipsnas tiek sagatavotas ar rokām, vienai šķipsnai var tikt pielietotas dažas matu krāsas, lai maksimāli pieskaņotu tos Jūsu matu tonim. Pieaudzēšanai mēs izmantojam tikai visaugstākās kvalitātes matus – slāvu tipa matus, kas izskatās daudz labāk nekā āzijas, ķīniešu vai Indijas tipa mati. Slāvu tipa mati ir vispiemērotākais materiāls ņemot vērā to struktūru un matu biezumu.

Matu pieaudzēšanas tehnoloģija: ar speciālās cilpas palīdzību caur mikroriņķi izvelkas klienta mati un pieaudzējamā šķipsna. Pēc tam mikroriņķis tiek fiksēts ar speciālām knaiblēm. Procedūra aizņem 2-3 stundas.

Lai frizūra vienmēr izskatītos lieliski ik pēc 2-3 mēnešiem jāveic profilakse, jo īsti mati ātri ataug kopā ar pieadzētajiem. Profilakse notiek šādi: mēs ņemam nost mikroriņķi kopā ar šķipsnu, ķemmējam matus un liekam jauno mikroriņķi ar šķipsnu tuvu pie matu saknēm. Ņemot vērā dabīgo šķipsnu augsto kvalitāti, tos var lietot vairākās reizes, kas ļauj jums ietaupīt naudu.